O BLOGU

Prawno-podatkowy blog Podatki w spółkach o podatkach dla wspólników i spółek prowadzę od maja 2013 r.

 

O czym przeczytasz na blogu Podatki w spółkach

 

Jako radca prawny i doradca podatkowy z z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalizuję się w rozwiązywaniu problemów podatkowych ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia koncepcji optymalizacji podatkowej prowadzonej działalności gospodarczej oraz działań restrukturyzacyjnych spółek.

Na blogu Podatki w spółkach dzielę się z Tobą Czytelniku swoją wiedzą i doświadczeniem. Informuję o istotnych kwestiach z zakresu prawa i podatków, które mają lub mogą mieć wpływ dla Twojej spółki lub dla Ciebie.

Udostępniam bezpłatnie materiały merytoryczne z tematów, na których się znam najlepiej – piszę artykuły o podatkach przy różnego typu transakcjach kapitałowych typu fuzje, aporty, przekształcenia, sprzedaże itp. 

 

Znajdziesz tu wpisy z następujących kategorii:

SPÓŁKA CYWILNA

SPÓŁKA JAWNA

SPÓŁKA PARTNERSKA

SPÓŁKA KOMANDYTOWA

SPÓŁKA Z O.O.

SPÓŁKA AKCYJNA

 

Poruszam tematy dotyczące m.in. ordynacji podatkowej, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku od czynności cywilnoprawnych, czy podatku od towarów i usług.

 

Podatki w spółkach, podatki dla wspólników – to bardzo szerokie tematy. Tak jak szerokim tematem jest w ogóle prowadzenie działalności gospodarczej. Większość tematów powstaje przy bieżącej pracy i są moim subiektywnym wyborem. Liczę jednak także na moich Czytelników i zachęcam do wskazywania tematów, które są lub będą dla nich szczególnie interesujące.

 

Dla kogo piszę

 

Piszę przede wszystkim dla wspólników i spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych, spółek z o.o. i spółek akcyjnych.

W obecnej formule, tj. jako blog pt. Podatki w spółkach – blog ten funkcjonuje od niedawna, liczę jednak na zwiększającą się liczbę Czytelników.

 

Newsletter

 

Zapraszam do śledzenia bloga, czytania, komentowania i zadawania pytań.

Możesz otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach bezpośrednio na Twój e-mail.

W tym celu zapraszam do zapisania się na newsletter – okienko do zapisu jest dostępne w prawym panelu bloga w części “Subskrypcja” na stronie głównej.

Więcej o tym kim jestem, jakie mam doświadczenia możesz przeczytać na stronie POZNAJ MNIE, jeśli zaś chcesz zaproponować temat, masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące bloga – SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,
Małgorzata Gach
autorka bloga Podatki w spółkach

podatki w spółkach